• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дезінфекційні засоби

дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178

Завершена

700 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d66569557f8040f1b3ca93bb6fa09a60
Внутрішній номер закупівлі: 27868423
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-09-004138-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИРГОРОДСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Смородська Антоніна Валеріївна +380535546853 smorodskaya.1977@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.01.2026 15:20 - 14.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.01.2026 15:20 - 17.01.2026 00:00
Аукціон: з 19.01.2026 11:44
Період кваліфікації: 17.01.2026 00:00 - 20.01.2026 09:48
Період завантаження договору: 26.01.2026 00:00 - 05.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴700 000.00 Дезінфекційні засоби