• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (Теплова енергія для потреб бюджетних установ на січень-грудень 2026 рік)

Завершена

584 224.47 UAH з ПДВ
Номер: 534ce2809efe4836a2c296ad98fe7b4b
Внутрішній номер закупівлі: 27862212
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-08-006358-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) В ПОКРОВСЬКОМУ РАЙОНІ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Табакова Юлія Борисівна 0930094853 tercentr1210@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: У замовника є потреба у здійсненні закупівлі за предметом — послуги з постачання теплової енергії за ДК 021:2015: 09320000-8 «Пара, гаряча вода та пов’язана продукція», з очікуваною вартістю 584 224, 47 гривень.  Потреба в такій закупівлі з’явилася у зв’язку із відсутністю конкуренції з технічних причин відповідно до зведеного переліку суб'єктів природних монополій станом на 19.12.2025 року, який розмішений на сайті Антимонопольного комітету України: https://amcu.gov.ua/napryami/konkurenciya/arhiv-zvedenogo-pereliku-prirodnih-monopolij/zvedenyi-perelik-pryrodnykh-monopolii-2025, де Акціонерне товариство «Криворізька теплоцентраль» зареєстровано зa №105 в розділі «Дніпропетровська область». Враховуючи технічні можливості та територіальне розмежування експлуатаційної відповідальності сторін теплопостачальників м. Кривого Рогу, Акціонерне товариство «Криворізька теплоцентраль» є єдиним постачальником теплової енергії на будівлі, яка розташовані за адресою: 50081, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Електрозаводська, 22A. . Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень/послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень/робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень (вибрати необхідне), може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, у разі відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Очікувана вартість: 584 224.47 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Теплова енергія для потреб бюджетних установ (точна кількість постачання - 105,837 Гкал - сайт не дає можливості вказати точну кількість)
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 105 гігакалорія
Період постачання 01.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АТ "Криворізька теплоцентраль"
Ціна пропозиції 584 224.47 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.01.2026 15:36
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c91f51e9bc2a4aaf9aae8f4777ca68f8
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-08-006358-a-c1
Постачальник: АТ "Криворізька теплоцентраль"
Номер договору: 23
Сума договору: 584 224.47 UAH з ПДВ
Сума договору: 486 853.72 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2026 00:00 - 02.06.2026 23:59
Дата підписання: 08.01.2026 15:36
Статус:
Виконаний
pdf
договір №23 від 08 січня 2026 року.pdf
pdf
обгрунтування №2.pdf
pdf
додаток ДУ №1 від 16 лютого 2026.pdf
pdf
ДУ №1 від 16 лютого 2026.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №2 від 03 вересня 2026.pdf
p7s
sign.p7s