• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021-2015- 48810000-9 — Інформаційні системи (Доступ до Доповнень (додаткових компонентів) Програмного забезпечення - Модулю для роботи з Електронною системою охорони здоров'я eHealth» - та Веб-порталу «Доктор Елекс» (МІС) (ДК 021:2015: 48814000-7 Медичні інформаційні системи))

Завершена

727 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 1bc12c93a71a4421a9e5512d5f7c0789
Внутрішній номер закупівлі: 27860720
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-08-004858-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Свалявська міська лікарня" Свалявської міської ради Закарпатської області
Контактна особа: Прожегач Поліна Петрівна 380993415150 knpcrlsvl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Необхідність захисту прав інтелектуальної власності
Обґрунтування умови застосування: З метою дотримання принципу ефективності закупівлі, запобігання в подальшому несумісності існуючих технічних та програмних рішень, що застосовуються в діяльності КНП «Свалявська міська лікарня» з технічними та програмними рішеннями, що можуть бути запропоновані іншими учасниками та враховуючи те, що ТОВ «Доктор Елекс» є єдиним власником майнових прав на Комп’ютерну програму «Доктор Елекс» та є необхідність захисту прав інтелектуальної власності на програмне забезпечення, відповідно до абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, надання доступу до Програмного забезпечення в тому числі Модулю для роботи з Електронною системою охорони здоров'я eHealth» - доповнення (додаткові компоненти) Комп’ютерної програми «Доктор Елекс» (МІС) з одночасним наданням строкової невиключної ліцензії на право користування Програмним забезпеченням може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару/послуг.
Очікувана вартість: 727 500.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015- 48810000-9 — Інформаційні системи (Доступ до Доповнень (додаткових компонентів) Програмного забезпечення - Модулю для роботи з Електронною системою охорони здоров'я eHealth» - та Веб-порталу «Доктор Елекс» (МІС) (ДК 021:2015: 48814000-7 Медичні інформаційні системи))
Код ДК 021:2015: 48810000-9 Інформаційні системи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 89300, Україна, Закарпатська область, Свалява, вулиця Незалежності, будинок №23 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОКТОР ЕЛЕКС"
Ціна пропозиції 727 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.01.2026 14:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 78486b712b154ab1bbfd4e2562955200
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-08-004858-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОКТОР ЕЛЕКС"
Номер договору: ЕХ/2026/01-06
Сума договору: 727 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 606 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.01.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 06.01.2026 16:00
Статус:
Підписаний
pdf
2026-01-06 KNP SVALIaVSKA MISKA LIKARNIa SVALIaVSKOI MR ZO -...