• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з централізованого водовідведення

Завершена

650 432.00 UAH з ПДВ
Номер: d13aea7acb4745e38351184b8a7d0a83
Внутрішній номер закупівлі: 27860015
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-08-004121-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Костопільської міської ради
Контактна особа: Андрушко Наталія Миколаївна +380365721160 kostcrl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Підпунктом 5 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання через відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. На офіційному веб-сайті Антимонопольного Комітету України на сьогоднішній день розміщено зведений перелік суб’єктів природних монополій, згідно якого станом на 30.11.2025 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «КОСТОПІЛЬВОДОКАНАЛ» (код ЄДРПОУ 22585030) є суб’єктом природних монополій у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на території Рівненської області (пункт 25 Рівненська область). Таким чином, з огляду на норми Особливостей є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей.
Очікувана вартість: 650 432.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з централізованого водовідведення
Код ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод
Кількість 15444.275 метр кубічний
Період постачання 01.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 35000, Україна, Рівненська область, м. Костопіль, вул. Степанська, 52А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне підприємство Костопільської міської ради "Костопільводоканал"
Ціна пропозиції 650 432.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.01.2026 13:34
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9c89bd090d64403f936644a358370c52
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-08-004121-a-a1
Постачальник: Комунальне підприємство Костопільської міської ради "Костопільводоканал"
Номер договору: 73/3
Сума договору: 650 432.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 542 026.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 07.01.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
pdf
Додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s