• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Завершена

960 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7c4b673791e24a848df71253ab29c4f2
Внутрішній номер закупівлі: 27855939
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-07-008163-a   
Замовник: Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології
Контактна особа: Гривнак Ольга Віталіївна +380567443590 zamnachrcgm@meteo.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 960 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.01.2026 23:34 - 12.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.01.2026 23:34 - 15.01.2026 00:00
Аукціон: з 15.01.2026 11:37
Період кваліфікації: 15.01.2026 00:00 - 15.01.2026 03:42
Період завантаження договору: 21.01.2026 00:00 - 31.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴960 000.00 Електрична енергія