• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 50420000 -5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)

Завершена

408 950.00 UAH з ПДВ
Номер: 9d6b9a33bd7f439784ab89612a878b34
Внутрішній номер закупівлі: 27852369
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-07-004559-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Оксана ДВОРЕЦЬКА +380503744906 dvoretska73@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 408 950.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.01.2026 14:22 - 12.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.01.2026 14:22 - 15.01.2026 08:00
Аукціон: з 16.01.2026 11:42
Період кваліфікації: 15.01.2026 08:00 - 16.01.2026 12:39
Період завантаження договору: 22.01.2026 00:00 - 01.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴408 950.00 код ДК 021:2015 50420000 -5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)