-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Послуги доступу до мережі Інтернет
Тендер Prozorro UA-2026-01-07-000918-a
Завершена
205 920.00
UAH з ПДВ
Номер:
cf855ed2b3b84262bb4c5f13a1b459ba
Внутрішній номер закупівлі:
27848779
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-07-000918-a
Замовник:
Гуманітарний відділ Рожищенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44050616
-
Адреса:
45101, Україна, Волинська область, місто Рожище, вул. Грушевського, буд. 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Покидько +380680106695 rogosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-12-16-014864-a
Очікувана вартість:
205 920.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги доступу до мережі Інтернет по об’єктах оперативного управління, що знаходяться у м. Рожище, смт. Дубище, с. Носачевичі, с. Рудня, с. Козин, с. Рудка-Козинська, с. Топільне, с. Літогоща, с. Мильськ, с. Переспа, с.Вишеньки
Кількість
31 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮАІНЕТ-КІБЕРНЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094847
-
Адреса:
45100, Україна, Волинська область, Луцький р-н місто Рожище вул.Незалежності будинок 47
Ціна пропозиції
205 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.01.2026 10:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
307fa5fcdb86428bb45be02c50f63a69
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-07-000918-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮАІНЕТ-КІБЕРНЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094847
-
Адреса:
45100, Україна, Волинська область, Луцький р-н місто Рожище вул.Незалежності будинок 47
Номер договору:
7241/1
Сума договору:
205 920.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
171 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
07.01.2026 09:57
Статус:
Підписаний