-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-01-05-007081-a
Завершена
1 312 620.00
UAH з ПДВ
Номер:
d9ab26a23d764f658f5d56500a4c76f3
Внутрішній номер закупівлі:
27839603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-05-007081-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Inna Busyreva +380567319739 dp.blago@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 312 620.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.01.2026 17:13 - 10.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2026 17:13 - 13.01.2026 00:00
Аукціон:
13.01.2026 13:53 - 13.01.2026 14:16
Період кваліфікації:
13.01.2026 14:16 - 14.01.2026 17:18
Період завантаження договору:
20.01.2026 00:00 - 30.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 312 620.00 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування автомобілів - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника