• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання

Завершена

1 753 348.22 UAH з ПДВ
Номер: 0ee703dcb8ef4309a5b6c5b0c3971383
Внутрішній номер закупівлі: 27835735
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-05-003154-a   
Замовник: Державна казначейська служба України
Контактна особа: Анастасія Озерова +380442814933 zakup@treasury.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 753 348.22 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.01.2026 12:44 - 10.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.01.2026 12:44 - 13.01.2026 10:00
Аукціон: 14.01.2026 14:56 - 14.01.2026 15:37
Період кваліфікації: 14.01.2026 15:37 - 16.01.2026 14:41
Період завантаження договору: 22.01.2026 00:00 - 01.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 753 348.22 Послуги з прибирання