• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 – 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)

Завершена

1 593 144.00 UAH без ПДВ
Номер: 6b599d6cc5eb4c4b8defe95f62b8da82
Внутрішній номер закупівлі: 27833826
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-05-001218-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Оболонського району м.Києва
Контактна особа: Яремчук Микола Андрійович 380444133843 oblcrp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-12-17-019094-a
Очікувана вартість: 1 593 144.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги)
Код ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Кількість 2 послуга
Період постачання 01.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 04207, Україна, м. Київ, вул. Левка Лук’яненка, 14; вул. Йорданська, 26, вул. Північна, 4-а, вул. Юрія Кондратюка, 6, вул. Вишгородська, 54-А, вул. Відпочинку, 11. На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КО "Київмедспецтранс"
Ціна пропозиції 1 593 144.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2026 10:35
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 0064ed4c77464df28eb6ebe84ae8a01f
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-05-001218-a-a1
Постачальник: КО "Київмедспецтранс"
Номер договору: №016/1
Сума договору: 1 593 144.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 01.01.2026 11:00
Статус:
Підписаний
pdf
№1 від 01.01.2026р..pdf