• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Консультаційні послуги з питань використання Helsi

Завершена

317 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 86c0e24b382747ecb1c68e0462861bfc
Внутрішній номер закупівлі: 27830928
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-02-006503-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Інна Гальяд +380672785502 ordcgb.ekonomist@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 317 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.01.2026 19:04 - 09.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.01.2026 19:04 - 12.01.2026 00:00
Аукціон: з 12.01.2026 13:59
Період кваліфікації: 12.01.2026 00:00 - 14.01.2026 09:25
Період завантаження договору: 20.01.2026 00:00 - 30.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴317 000.00 Консультаційні послуги з питань використання Helsi