• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)

Торги не відбулися

96 900.00 UAH без ПДВ
Номер: 0ae1952e3a9648d6a4398e66b66ca8b9
Внутрішній номер закупівлі: 27830605
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-02-006183-a   
Замовник: КАМІННЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Любов Бучій +380973388129 kam.himnazia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 96 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.01.2026 17:19 - 07.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.01.2026 17:19 - 10.01.2026 23:00
Аукціон: з 12.01.2026 13:32

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴96 900.00 Послуги з організації харчування (послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)