-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1- 4 класів закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради (Код ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)
Тендер Prozorro UA-2026-01-02-006135-a
Під однією послугою варто розуміти кількість: 23520 дітоднів згідно Додатку 1 тендерної документації
Торги не відбулися
1 387 680.00
UAH без ПДВ
Номер:
432c7f94e778491f885233e3d93b6730
Внутрішній номер закупівлі:
27830563
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-02-006135-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43968702
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул.Шевченка Т., будинок 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Квашня Марта 380687395620 martakvashnia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 387 680.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.01.2026 17:12 - 07.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2026 17:12 - 10.01.2026 00:00
Аукціон:
з 12.01.2026 12:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 387 680.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1- 4 класів закладів освіти підпорядкованих Управлінню освіти Стрийської міської ради (Код ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)