-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №23 ім.Романа Гурика Івано-Франківської міської ради(аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-01-02-006013-a
Торги не відбулися
4 215 960.00
UAH з ПДВ
Номер:
c4cf6a82c49c461188c5f7be46564575
Внутрішній номер закупівлі:
27830443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-02-006013-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ № 23 ім. РОМАНА ГУРИКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559040
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Гетьмана Мазепи, будинок 90
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чижик Володимир Ярославович 380342750981,380507339940 vol1971@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 215 960.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2026 16:52 - 07.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2026 16:52 - 10.01.2026 00:00
Аукціон:
з 12.01.2026 13:39
Період кваліфікації:
10.01.2026 00:00 - 13.01.2026 21:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 215 960.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею №23 ім.Романа Гурика Івано-Франківської міської ради(аутсорсинг)