-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2026-01-02-004938-a
Завершена
112 117.01
UAH з ПДВ
Номер:
cc4d71c03830470e84f901561318065f
Внутрішній номер закупівлі:
27829385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-02-004938-a
Замовник:
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1 Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20076991
-
Адреса:
02221, Україна, м. Київ, проспект Червоної Калини, будинок 28-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наливайко Марина 380990000841 mnalivajko21@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
65310000-9 Розподіл електричної енергіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Згідно з абзацом 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснюється закупівля шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, у зв'язку з відсутністю конкуренції щодо вибору постачальника з технічних причин.
Очікувана вартість:
112 117.01 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розподілу електричної енергії
Кількість
99030 кіловат-година
Період постачання
01.01.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41946011
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, Новокостянтинівська,20
Ціна пропозиції
112 117.01 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.01.2026 15:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cd1da8501d1e4cca9b59e7fe6327b3d7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-02-004938-a-c1
Постачальник:
ПрАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41946011
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, Новокостянтинівська,20
Номер договору:
81335015Р
Сума договору:
112 117.01 UAH з ПДВ
Сума договору:
93 430.84 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з розподілу електричної енергії: 0.94346 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.12.2025 00:00
Статус:
Підписаний