• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

460 230.58 UAH з ПДВ
Номер: 36436bc58a5e470c8ddf77701302bf74
Внутрішній номер закупівлі: 27828312
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-02-003864-a   
Замовник: Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
Контактна особа: Прокопчук Наталія Сергіївна +380970524943 malynsk.lyceum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-12-16-023664-a
Очікувана вартість: 460 230.58 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ (код номенклатурної позиції 09123000-7 Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 26.98888 тисяча кубічних метрів
Період постачання 01.01.2026 - 31.03.2026
Місце постачання 34610, Україна, Рівненська область, село Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 460 230.58 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.01.2026 13:54
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9d928f4a7b1e468b87bfcb3a0f0dd2fe
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-02-003864-a-a1
Постачальник: ТОВ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 16-12052/25-БО-Т
Сума договору: 460 230.58 UAH з ПДВ
Сума договору: 383 525.48 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.12.2025 00:00 - 31.03.2026 23:59
Дата підписання: 29.12.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір газ (1).pdf
p7s
sign.p7s