-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ЄЗС ДК 021:2015 – 15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (Придбання заморожених овочів та фруктів)
Тендер Prozorro UA-2026-01-02-003322-a
Завершена
5 085 250.00
UAH з ПДВ
Номер:
9b6b062f2f994d7d886f334f86d590b8
Внутрішній номер закупівлі:
27827778
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-02-003322-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Овчаренко Жанна Євгенівна +380444251502 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 085 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2026 13:14 - 07.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2026 13:14 - 10.01.2026 00:00
Аукціон:
з 12.01.2026 12:27
Період кваліфікації:
10.01.2026 00:00 - 16.01.2026 10:13
Період завантаження договору:
22.01.2026 00:00 - 01.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 085 250.00 ЄЗС ДК 021:2015 – 15330000-0 «Оброблені фрукти та овочі» (Придбання заморожених овочів та фруктів)