-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 60130000-8 – «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2026-01-02-002959-a
Завершена
1 943 332.92
UAH без ПДВ
Номер:
e2f31f0a3210412eb4a2053a4781497b
Внутрішній номер закупівлі:
27827424
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-02-002959-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська дитяча клінічна лікарня № 2" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05415941
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, м. Київ, м.Київ, просп.Алішера Навої, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Мороз +380442013707, +380442013709 kmdkl_2@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-12-11-018889-a
Очікувана вартість:
1 943 332.92 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015: 60130000-8 – «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "КИЇВМЕДСПЕЦТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993807
-
Адреса:
04119, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА будинок 25
Ціна пропозиції
1 943 332.92 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.01.2026 12:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5327e8857c71445a9ff8271036424750
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-02-002959-a-b1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "КИЇВМЕДСПЕЦТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993807
-
Адреса:
04119, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА будинок 25
Номер договору:
№104
Сума договору:
1 279 940.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
01.01.2026 12:32
Статус:
Підписаний