• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) (Будівництво будівель за кодом ДК 021:2015 – 45210000-2)

Завершена

9 656 559.31 UAH з ПДВ
Номер: fb046b73bd75471384c7a48ff152bfc6
Внутрішній номер закупівлі: 2782511
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-10-000977-a   
Замовник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Контактна особа: Штанько Лариса Василівна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: Під час виконання робіт за договором генерального підряду від 23 жовтня 2017 року № 35 зі змінами (далі – Договір), укладеним територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області з ТОВ “ПОКРОВ БУД” (далі – Підрядник) за результатами процедури закупівлі – відкриті торги на виконання підрядних робіт по об’єкту: Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) на суму 26 094 274,29 грн., виникла потреба у виконанні додаткових будівельних робіт, не передбачених проектом. ТОВ «ПОКРОВ БУД» на даний час продовжує виконувати роботи на зазначеному об’єкті. Необхідність проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті виникає через непередбачувані обставини та є необхідними для виконання проекту в цілому. Про необхідність доопрацювання та коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) викладено у листі ТОВ «ПОКРОВ БУД» від 22.08.2018 року №99. Автором проекту ТОВ «Іннова-Проект», за зверненням Замовника, було відкориговано робочий проект Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) та надано його на розгляд та підтвердження експертизи. За результатами проведеної експертизи отримано експертний звіт від 07 грудня 2018 року № 13-0676-18. Згідно з листом ТОВ «Іннова-Проект» від 07.12.2018 року № 1/12 вартість додаткових робіт за вищевказаним робочим проектом складає 9656,560 тис. грн., тобто не перевищує 50% вартості основного договору. Додаткові роботи по відкоригованому робочому проекту не були зазначені у початковому проекті, проте є пов’язаними у технологічному процесі з роботами, які виконуються Підрядником за Договором та повинні проводитись у межах єдиного будівельного майданчика в рамках одного об’єкта, і є обов‘язковими для виконання, оскільки технологія будівництва унеможливлює виконання деяких робіт, передбачених початковим проектом, без виконання додаткових робіт. Додаткові роботи є технічно та економічно пов'язані з головним Договором, оскільки у Підрядника на вказаному об’єкті (будівельному майданчику) наявні матеріали, техніка, необхідні ресурси та обладнання, які забезпечать виконання робіт в найкоротші терміни та зменшать витрати на перебазування матеріально-технічних ресурсів. Заміна підрядника передбачає тимчасове зупинення виконання робіт, а за умови холодної пори року це може призвести до пошкодження, псування, погіршення якісних та технічних показників окремих елементів будівництва, що в свою чергу може призвести до надлишкового витрачання коштів для відновлення таких якісних та технічних показників. Залучення до виконання підрядника, який вже виконував роботи з будівництва вказаного об’єкту, надасть можливість забезпечити сумісність нових робіт з тими, що виконувалися цим підрядником, а при завершені робіт забезпечить належним чином усі випробувальні роботи та передачу об’єкта в експлуатацію в цілому. Таким чином буде забезпечена сумісність інженерних, технічних та конструктивних рішень для експлуатації інженерної споруди. У відповідності до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 25.11.2016 р. № 3302-01/38216-06 «Щодо закупівлі робіт», у разі коли замовником було укладено договір на виконання робіт у ході виконання яких виникла необхідність у додатковій закупівлі (проведення додаткових будівельних робіт, що не були включені у початковий проект), вартість якої перевищує межі, встановлені ч.1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник може здійснити закупівлю таких робіт шляхом застосування переговорної процедури закупівлі за наявності підтверджених обставин та умов, передбачених пунктами 5 і 6 ч 2 ст. 35 Закону. Враховуючи належне виконання ТОВ “ПОКРОВ БУД” своїх зобов’язань за Договором, а також необхідністю проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту в цілому вже в ході виконання основних робіт, а також з врахуванням тієї обставини, що очікувана вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору, а так само за умови, що договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, вважається обґрунтованим прийняття рішення про застосування переговорної процедури щодо закупівлі додаткових робіт по об’єкту Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування). Наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі підтверджується наступними документами: звітом про результати проведення процедури закупівлі UA-2017-08-07-000776-c від 23 жовтня 2017; договором від 23 жовтня 2017 р. № 35; проектно-кошторисною документацією з відповідними змінами, затвердженою наказом територіального управління 07.12.2018 №52/02-11; експертним звітом від 07 грудня 2018 р. № 23-0676-18; листом ТОВ «Іннова-Проект» від 07.12.2018 №1/12. Враховуючи викладене, закупівля за предметом: «Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) (Будівництво будівель за кодом ДК 021:2015 – 45210000-2), може бути проведена з ТОВ "ПОКРОВ БУД" за переговорною процедурою закупівлі.
Очікувана вартість: 9 656 559.31 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування) (Будівництво будівель за кодом ДК 021:2015 – 45210000-2)
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, м.Кам'янець-Подільський, вул.Д.Гальцького, 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПОКРОВ БУД"

Оскарження: 10.12.2018 17:16 - 21.12.2018 00:00
Ціна пропозиції 9 656 559.31 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2018 17:20
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 59965aa9431143b98ed57f0baced55df
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-10-000977-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ПОКРОВ БУД"
Номер договору: 495-18
Сума договору: 9 656 559.31 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.12.2018 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 21.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s