-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 4 класів Ліцею №21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-01-01-001788-a
Торги не відбулися
2 325 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7a45b2713d964a8d9696cfee1377e99e
Внутрішній номер закупівлі:
27823937
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-01-001788-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ №21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської Міської Ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559100
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА САХАРОВА, будинок 36А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Хлабата +380988354116 hlabatatetana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 325 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.01.2026 16:07 - 06.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.01.2026 16:07 - 09.01.2026 16:03
Аукціон:
з 12.01.2026 13:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 325 000.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 4 класів Ліцею №21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)