• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею № 21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))

Торги не відбулися

1 855 640.00 UAH без ПДВ
Номер: 65a15d08cbc140438f6796061c500b95
Внутрішній номер закупівлі: 27823701
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-01-001538-a   
Замовник: ЛІЦЕЙ №21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської Міської Ради
Контактна особа: Тетяна Хлабата +380988354116 hlabatatetana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 855 640.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.01.2026 14:52 - 06.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.01.2026 14:52 - 09.01.2026 14:23
Аукціон: з 12.01.2026 14:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 855 640.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею № 21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))