• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради

Завершена

1 866 600.00 UAH без ПДВ
Номер: 6e67d571a5374228b2a7eeaf864f7359
Внутрішній номер закупівлі: 27821495
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-31-006067-a   
Замовник: ЛІЦЕЙ №17 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Базюк +380993777176 zch17if@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 866 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.12.2025 17:27 - 05.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.12.2025 17:27 - 08.01.2026 15:00
Аукціон: з 09.01.2026 14:13
Період кваліфікації: 08.01.2026 15:00 - 09.01.2026 13:55
Період завантаження договору: 15.01.2026 00:00 - 25.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 866 600.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів Ліцею №17 Івано-Франківської міської ради