-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ, код ДК 021:2015: 09120000-6 - Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2025-12-31-004563-a
Завершена
323 010.35
UAH з ПДВ
Номер:
c15916347dad4428b1ef1990ad3a23b6
Внутрішній номер закупівлі:
27820043
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-31-004563-a
Замовник:
Високо-Тополянський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189147
-
Адреса:
37560, Україна, Полтавська область, с. Оріхівка, вул. Перше травня, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фаїна Козаченко +380505240166 vtopol@ukr.net http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-12-19-017951-a
Очікувана вартість:
323 010.35 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (природний газ)
Кількість
18942 метр кубічний
Період постачання
01.01.2026 - 31.03.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
323 010.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.12.2025 13:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
df5ff990a81a450db554dff967ff41c9
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-31-004563-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
15-12036/25-БО-Т
Сума договору:
323 010.35 UAH з ПДВ
Сума договору:
269 175.30 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.12.2025 00:00 - 31.03.2026 00:00
Дата підписання:
30.12.2025 13:08
Статус:
Підписаний