• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Офісні меблі

Завершена

2 060 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 5eff9fc5aed4406dbae91c06ee7e96f8
Внутрішній номер закупівлі: 27819317
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-31-003813-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Ірина Мондровська +380332780506 mondrovska.io@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 060 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.12.2025 12:16 - 05.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.12.2025 12:16 - 08.01.2026 00:00
Аукціон: 08.01.2026 13:57 - 08.01.2026 14:20
Період кваліфікації: 08.01.2026 14:20 - 14.01.2026 09:44
Період завантаження договору: 20.01.2026 00:00 - 30.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 060 000.00 Офісні меблі