-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія на 2026 рік
Тендер Prozorro UA-2025-12-31-002871-a
Завершена
2 564 992.50
UAH з ПДВ
Номер:
4f3b4f2517b8416987c55612576a482b
Внутрішній номер закупівлі:
27818408
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-31-002871-a
Замовник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Михайло Димов +380983387850 tender.kulevcha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-12-15-003380-a
Відповідно до п.п. 6 п. 13 Особливостей (постанова КМУ № 1178) закупівля може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:
відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 564 992.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
244285 кіловат-година
Період постачання
01.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «ІНСОЛ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42834213
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Кирилівська будинок 102 корпус літера З
Ціна пропозиції
2 564 992.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.12.2025 11:32
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8ce195e2ed7b4e2183a38d0b2f03c625
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-31-002871-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «ІНСОЛ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42834213
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Кирилівська будинок 102 корпус літера З
Номер договору:
151
Сума договору:
2 564 992.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 137 493.75 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.12.2025 11:29
Статус:
Підписаний