• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Акумулятори стартерні в асортименті

Завершена

248 780.00 UAH без ПДВ
Номер: 34e79eb8bd7f4fc497e249ac97703380
Внутрішній номер закупівлі: 27816866
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-31-001305-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Михальчук Сергій Григорович 380384263888 MYKHALCHUK.SERHII@KHNPP.ATOM.GOV.UA http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 248 780.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.12.2025 10:09 - 11.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.12.2025 10:09 - 14.01.2026 10:00
Аукціон: 15.01.2026 14:57 - 15.01.2026 15:26
Період кваліфікації: 15.01.2026 15:26 - 27.01.2026 12:34
Період завантаження договору: 02.02.2026 00:00 - 12.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴248 780.00 Акумулятори стартерні в асортименті