-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування для учнів пільгових категорій 5-9 класів за ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2025-12-30-010478-a
Торги не відбулися
140 140.00
UAH без ПДВ
Номер:
06298a458ace42e89b66e3051665fa49
Внутрішній номер закупівлі:
27815132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-30-010478-a
Замовник:
Мишинська гімназія Нижньовербізької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20566560
-
Адреса:
78280, Україна, Івано-Франківська область, Коломийський район, село Мишин, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 96
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарія Негрич +380961814008 mtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
140 140.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.12.2025 21:04 - 04.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2025 21:04 - 07.01.2026 00:00
Аукціон:
з 07.01.2026 15:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 140.00 Послуги з організації харчування для учнів пільгових категорій 5-9 класів за ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень