• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування для учнів 1-4 класів ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень

Торги не відбулися

388 700.00 UAH без ПДВ
Номер: 7ef7647d40c540319d6001655a32033e
Внутрішній номер закупівлі: 27815102
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-30-010445-a   
Замовник: Мишинська гімназія Нижньовербізької сільської ради
Контактна особа: Дарія Негрич +380961814008 mtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 388 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.12.2025 20:53 - 04.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.12.2025 20:53 - 07.01.2026 00:00
Аукціон: з 07.01.2026 12:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴388 700.00 Послуги з організації харчування для учнів 1-4 класів ДК 021:2015:55510000-8 Послуги їдалень