• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по транспортному маршруту: село Угорськ – село Цеценівка

Торги не відбулися

153 260.00 UAH з ПДВ
Номер: 0f4f23c127ab435baff16ac9751ba8be
Внутрішній номер закупівлі: 27814664
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-30-010004-a   
Замовник: Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Шумської міської ради
Контактна особа: Тимощук Віталій Олександрович +380683261469 tymoshchuk826@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 60112000-6 Послуги громадського автомобільного транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 153 260.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.12.2025 18:33 - 04.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.12.2025 18:33 - 07.01.2026 08:00
Аукціон: з 08.01.2026 11:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴153 260.00 Послуги з перевезення учнів громадським автомобільним транспортом по транспортному маршруту: село Угорськ – село Цеценівка