• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Паливні брикети з лушпиння соняшнику згідно коду CPV за ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо

Торги не відбулися

2 630 280.00 UAH з ПДВ
Номер: ba59112b4b5e4ddbbae73f04d299a282
Внутрішній номер закупівлі: 27810272
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-30-005582-a   
Замовник: Виконавчий комітет Мозолевської сільської ради Нікопольського району Дніпропетровської області
Контактна особа: Мар'яна Жінчин +380991274971 plan_msr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 630 280.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.12.2025 13:47 - 04.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.12.2025 13:47 - 07.01.2026 00:00
Аукціон: з 07.01.2026 11:36
Період кваліфікації: 07.01.2026 00:00 - 26.01.2026 10:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 630 280.00 Паливні брикети з лушпиння соняшнику згідно коду CPV за ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо