-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди державних, міських свят та знаменних дат у І півріччі 2026 року)
Тендер Prozorro UA-2025-12-30-004522-a
Завершена
427 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
2704b9d1139a4040b78ecb346480730f
Внутрішній номер закупівлі:
27809242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-30-004522-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
427 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.12.2025 12:43 - 04.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2025 12:43 - 07.01.2026 00:00
Аукціон:
з 07.01.2026 12:20
Період кваліфікації:
07.01.2026 00:00 - 08.01.2026 08:39
Період завантаження договору:
14.01.2026 00:00 - 24.01.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴59 800.00 Проведення загальноміського офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня Соборності України (22 січня 2026 року)
- Лот №2 ₴52 100.00 Проведення загальноміського офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут (29 січня 2026 року)
- Лот №3 ₴100 500.00 Проведення загальноміських офіційних (протокольних) заходів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні (лютий 2026 року)
- Лот №4 ₴48 300.00 Проведення загальноміського офіційного (протокольного) заходу з нагоди 212-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка (09 березня 2026 року)
- Лот №5 ₴86 800.00 Проведення загальноміського офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій (17 травня 2026 року)
- Лот №6 ₴80 000.00 Проведення загальноміського офіційного (протокольного) заходу з нагоди Дня Конституції України (28 червня 2026 року)