-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (з розподілом)
Тендер Prozorro UA-2025-12-30-002765-a
Завершена
899 480.00
UAH з ПДВ
Номер:
87041a13d179446b8d980311c355dcef
Внутрішній номер закупівлі:
27807520
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-30-002765-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Карпівка, вулиця Центральна, будинок 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Нікуліна +380974551471 osvitkarpivka2017@ukr.net https://viddil-osviti-vk-karpivskoji-s-r.webnode.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-12-08-014400-a
Очікувана вартість:
899 480.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
79600 кіловат-година
Період постачання
01.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
53742, Україна, Дніпропетровська область, с. Карпівка; с. Тихий Став; с. Андріївка;с. Червоне; с. Олександрія, Молодіжна,52; Молодіжна,48; Центральна б/н, Центральна,4; Державна,26; Паркова,51, Мацюці; Молодіжна
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
+380677701155
-
Адреса:
49001, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Січових стрільців будинок 4 Д
Ціна пропозиції
899 480.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.12.2025 11:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
64d6d0633d2645d88e1146494ff72884
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-30-002765-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Адреса:
49001, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Січових стрільців будинок 4 Д
Номер договору:
56780/2026
Сума договору:
663 126.94 UAH з ПДВ
Сума договору:
552 605.78 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.12.2025 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
29.12.2025 11:08
Статус:
Підписаний