-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій, інших категорій учнів у закладах загальної середньої освіти Ємільчинської селищної ради
Тендер Prozorro UA-2025-12-29-012508-a
Завершена
9 500 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1e996fe7fee841b8a45ac3eb58522582
Внутрішній номер закупівлі:
27804727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-29-012508-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860521
-
Адреса:
11201, Україна, Житомирська область, селище Ємільчине, вулиця Військова, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Саган +380414921268 41860521@ukr.net http://emilchyn.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.12.2025 23:16 - 03.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2025 23:16 - 06.01.2026 00:00
Аукціон:
з 06.01.2026 15:48
Період кваліфікації:
06.01.2026 00:00 - 08.01.2026 11:01
Період завантаження договору:
14.01.2026 00:00 - 24.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 500 000.00 Послуги з харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій, інших категорій учнів у закладах загальної середньої освіти Ємільчинської селищної ради