-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по вивезенню твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2025-12-29-006993-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d5490238ee684d7d8135f9d62adbc7e9
Внутрішній номер закупівлі:
27799243
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-29-006993-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
42098368
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Кравцова Ірина Іванівна +380444863017 irinakravtsova00@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-12-02-005733-a
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по вивезенню твердих побутових відходів
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "профпереробка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41195855
-
Контактна особа:
Кузнєцов Микола Миколайович +380672364960
-
Адреса:
03026, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Пирогівський шлях
Ціна пропозиції
120 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2025 14:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dc0bba9901ff450da24aa9b189c55abf
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-29-006993-a-c1
Постачальник:
ТОВ "профпереробка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41195855
-
Адреса:
03026, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Пирогівський шлях
Номер договору:
208
Сума договору:
120 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
100 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.12.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
29.12.2025 00:00
Статус:
Підписаний