-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по обов'язковому технічному контролю наземних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2025-12-29-004857-a
Завершена
362 514.00
UAH з ПДВ
Номер:
696f1c79e09a466bb6c6aec153758aeb
Внутрішній номер закупівлі:
27797197
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-29-004857-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕЕЛЕКТРОАВТОТРАНС" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362844
-
Адреса:
33019, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул.Д.Галицького, буд.23
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Юхневич +380362636965 vzkpreat@ukr.net http://troleybusrivne.pp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
362 514.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.12.2025 12:40 - 07.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.12.2025 12:40 - 10.01.2026 00:00
Аукціон:
з 12.01.2026 15:51
Період кваліфікації:
10.01.2026 00:00 - 13.01.2026 10:44
Період завантаження договору:
19.01.2026 00:00 - 29.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴362 514.00 Послуги по обов'язковому технічному контролю наземних транспортних засобів