-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-12-06-000362-b
Торги не відбулися
675 329.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 753.29 UAH
мін. крок: 1% або 6 753.29 UAH
Номер:
27b2cfdf37ba4fd09e9502b87e0af517
Внутрішній номер закупівлі:
2778791
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-06-000362-b
Замовник:
Тульчинський коледж культури
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214403
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борболюк Василь Афанасійович +380433522202 tulchin_kulture@ukr.net http://uatuc.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
675 329.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 753.29 UAH
Період уточнення:
06.12.2018 11:30 - 11.12.2018 11:35
Період прийому пропозицій:
06.12.2018 11:30 - 21.12.2018 11:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо ( природний газ)
Кількість
45000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Пишнов Віктор Володимирович 380674325445, 380674325445 viktor.pyshnov@vngaszbut.104.ua
-
Адреса:
21012, Україна, Вінницька область, Вінниця, провулок Костя Широцького, 24
Початкова пропозиція
481 410.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
481 410.90 UAH з ПДВ
Документи
24
Скарги
0