-
Запит (ціни) пропозицій
-
Безлотова
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Тендер Prozorro UA-2025-12-26-011416-a
На очікувану вартість і кількість на 6 міс. 2026 року. Строк (термін) поставки (передачі) товару – 1-3 рази в тиждень з 9:00 до 15:00 год ( по потребі) до 30.06.2026 року.
Торги не відбулися
167 106.50
UAH з ПДВ
Номер:
f6a292df5e1842bab3146c0840f10e6c
Внутрішній номер закупівлі:
27783406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-26-011416-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НОВОМИРГОРОДСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095180
-
Адреса:
26000, Україна, Кіровоградська область, НОВОМИРГОРОД, Кіровоградська обл, м. Новомиргород, вул. Маяковського 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Гетьман Володимирівна 0996358180 marina.eva1129@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
167 106.50 UAH з ПДВ
Період прийому пропозицій:
26.12.2025 15:17 - 31.12.2025 09:00
Період кваліфікації:
31.12.2025 09:00 - 31.12.2025 10:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар здійснюються на підставі пред’явленої зведеної накладної на оплату (за фактом поставки товару) протягом 15 календарних днів з дня його надходження до замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509
Кількість
178 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
26000, Україна, Кіровоградська область, НОВОМИРГОРОД, Кіровоградська обл, м. Новомиргород, вул. Маяковського 20
На карті
Томати червоні солені, сорт перший, ДСТУ 8002
Кількість
135 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
26000, Україна, Кіровоградська область, НОВОМИРГОРОД, Кіровоградська обл, м. Новомиргород, вул. Маяковського 20
На карті
Паста томатна 25% без солі, 300-500г
Кількість
103 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
26000, Україна, Кіровоградська область, НОВОМИРГОРОД, Кіровоградська обл, м. Новомиргород, вул. Маяковського 20
На карті
Cуміш сухофруктів зі сливами, ДСТУ 2435, ДСТУ 8494
Кількість
115 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
26000, Україна, Кіровоградська область, НОВОМИРГОРОД, Кіровоградська обл, м. Новомиргород, вул. Маяковського 20
На карті
Суміш фруктова, заморожена
Кількість
80 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
26000, Україна, Кіровоградська область, НОВОМИРГОРОД, Кіровоградська обл, м. Новомиргород, вул. Маяковського 20
На карті
Ядра волоських горіхів, половинки, першого сорту
Кількість
225 кілограм
Період постачання
до 30.06.2026
Місце постачання
26000, Україна, Кіровоградська область, НОВОМИРГОРОД, Кіровоградська обл, м. Новомиргород, вул. Маяковського 20
На карті
Інформація про скасування
Номер:
e2131ad9fd234e09804035934e1aae02
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
ПРОТОКОЛ
ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ
« 15 » січня 2026 р. № 17 « м. Новомиргород»
Порядок денний:
1. Про розгляд питання щодо збою в Системі під час оприлюднення Договору до закупівлі UA-2025-12-26-011416-a
Під час розгляду першого питання порядку денного:
За рішенням уповноваженої особи від 26 грудня 2025 р № 2 оголошено проведення закупівлі з використанням електронного каталогу шляхом запиту пропозицій відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822, з урахуванням з урахуванням положень Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі — Особливості), за предметом закупівлі ДК 021:2015 - 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі. унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2025-12-26-011416-a
Розгляд та оцінка тендерних пропозицій здійснюються відповідно до Постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822.
Відповідно до п.61. Оцінка пропозицій постачальників проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі інформації, зазначеної замовником в запиті пропозицій.
У разі подання постачальниками пропозицій з однаковим значенням ціни економічно вигідною визначається пропозиція, яка була подана раніше ніж інша пропозиція (інші пропозиції) з аналогічним значенням ціни.
Постачальник, пропозиція якого за результатами оцінки електронною системою закупівель визначена економічно вигідною, визначається переможцем відбору.
Пропозиція учасника процедури закупівлі ФОП Ващенков Олександр Миколайович визначена найбільш економічно вигідною.
Відповідно до частини п.66. Постанови Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822. Замовник укладає договір з переможцем відбору не пізніше ніж через п’ять календарних днів з дня визначення електронною системою закупівель постачальника переможцем відбору. У разі обґрунтованої потреби строк для укладення договору може бути продовжений до 10 календарних днів.
Договір між замовником та переможцем відбору укладається відповідно до вимог законодавства.
Умови договору не можуть відрізнятися від умов, визначених замовником у запиті пропозицій постачальників, зокрема у проекті договору, що є складовою частиною запиту пропозицій постачальників, та/або пропозиції переможця відбору, крім випадку зменшення ціни договору без зміни обсягу.
Між Замовиком та Постачальником було укладено Договір № 3 від 02 січня 2026 року. Документи було підкріплено до системи але нажаль виявлено, що стався технічний збій в роботі Системи і договір не підкріпився. Умови зазначені в Договорі ще не почали виконуватись.
Уповноваженою особою виявлено дану причину 15.01.2026 року, а отже від моменту кваліфікації минуло 15 днів.
Вирішено:
1. Скасувати закупівлю товару та розпочати нову.
2. Оприлюднити протокол про скасування
Дата опублікування:
15.01.2026 19:54
Дата виконання:
15.01.2026 19:54
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ващенков Олександр Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2540503815
-
Контактна особа:
Ващенков Олександр Миколайович +380504872625 vaschenkovom@ukr.net
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вул. Шевельова Юрія, буд. 16
Початкова пропозиція
155 045.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
155 045.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.12.2025 10:32
Відповіді на вимоги
1
Документи
3
ФОП "ГОНЧАР БОРИС ІВАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
1870220015
-
Контактна особа:
Борис Гончар +380970165301 bukwalnuts@gmail.com
-
Адреса:
64020, Україна, Чернівецька область, Чернівецький район, село Грозинці, село Грозинці вул.Дружби 12а
Початкова пропозиція
167 020.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
167 020.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
21
Документи
1