-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Габіон
Тендер Prozorro UA-2025-12-26-007825-a
Завершена
862 345.90
UAH з ПДВ
Номер:
4203f28cd393422ab8da1a5f009bd4f3
Внутрішній номер закупівлі:
27779856
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-26-007825-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
862 345.90 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.12.2025 13:19 - 02.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.12.2025 13:19 - 05.01.2026 10:00
Аукціон:
з 06.01.2026 12:15
Період кваліфікації:
05.01.2026 10:00 - 07.01.2026 09:27
Період завантаження договору:
13.01.2026 00:00 - 23.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴862 345.90 Габіон