• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Канцтовари

Завершена

144 943.24 UAH без ПДВ
Номер: e0277eb3f8b94dfebea7e14b637bfd15
Внутрішній номер закупівлі: 27777903
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-26-005847-a   
Замовник: Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області
Контактна особа: Діана Українець +380976328381 cv_ipo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: На потребу у 2025 році, закупівля проводиться за рахунок коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджету відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.12.2024 № 1554 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2025 році»
Очікувана вартість: 144 943.24 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Канцтовари
Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Кількість 25 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Івана Франка, 20 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАЦАРНЮК ПАВЛО ЯРОСЛАВОВИЧ
Ціна пропозиції 144 943.24 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.12.2025 12:09
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 2ad2644372034899b265d30d1ca7d688
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-26-005847-a-a1
Постачальник: ПАЦАРНЮК ПАВЛО ЯРОСЛАВОВИЧ
Номер договору: 80
Сума договору: 144 943.24 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 26.12.2025 12:05
Статус:
Підписаний
pdf
80 Пацарнюк_20251226_0001.pdf