-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2025-12-25-009240-a
Завершена
1 846 741.68
UAH з ПДВ
Номер:
fa4b61db38fd4b978563cf0622882c4e
Внутрішній номер закупівлі:
27765176
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-25-009240-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Маліцький Петро Петрович 380442777923 malitskiy@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 846 741.68 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.12.2025 14:04 - 30.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.12.2025 14:04 - 02.01.2026 14:00
Аукціон:
з 05.01.2026 13:21
Період кваліфікації:
02.01.2026 14:00 - 08.01.2026 16:18
Період завантаження договору:
14.01.2026 00:00 - 24.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 846 741.68 Дизельне паливо