• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання(Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів Виконавчого комітету Дубовиківської сільської радим Синельниківського району Дніпропетровської області)

Закупівля здійснюється відповідно до Постанови КМУ №1178 від 12.10. 2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»

Торги не відбулися

130 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4fb630b6baa64871ac212bd8d647f57a
Внутрішній номер закупівлі: 27761975
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-25-006045-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДУБОВИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Найдьон Руслана 380986482038 VASMYKOLSIL@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 130 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.12.2025 12:07 - 30.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.12.2025 12:07 - 02.01.2026 14:00
Аукціон: з 05.01.2026 15:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴130 000.00 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання(Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів Виконавчого комітету Дубовиківської сільської радим Синельниківського району Дніпропетровської області)