-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-12-25-001517-a
Завершена
68 210.40
UAH з ПДВ
Номер:
5307e3b213ab4051b128a15485ec1648
Внутрішній номер закупівлі:
27757479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-25-001517-a
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черток Олена Василівна +380462608725 1dprz_cn@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-12-09-014786-a
Очікувана вартість:
68 210.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
4000 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Україна, Чернігівська область, до меж балансової належності об'єктів (підпорядкованих підрозділів)1 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернігівській області
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Литвишко Ганна Миколаївна 0443647654
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, 1
Ціна пропозиції
68 210.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.12.2025 09:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b35824453edc48528de205a3bf1bb104
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-25-001517-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, 1
Номер договору:
24-12192/25-БО-Т
Сума договору:
68 210.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
56 842.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2026 00:00 - 31.03.2026 23:59
Дата підписання:
23.12.2025 00:00
Статус:
Підписаний