• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

код ДК 015:2015 - 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Надання правової допомоги та юридично-консультаційних послуг)

Завершена

720 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 40c21aa0cb9d42db9ec76a076e7bfe78
Внутрішній номер закупівлі: 27754621
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-24-019183-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Венгер Андрій 380442804791 venger.kvk.kapstroy@gmail.com http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності
Обґрунтування умови застосування: Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 9 пункту 13, а саме придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності. Враховуючи викладене для здійснення Закупівлі застосовується виключення підпункту 9 пункту 13 Особливостей. Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватись принципів здійснення закупівель. Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципів ефективності Закупівлі, забезпечення наявної потреби, Замовник прийняв рішення щодо здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та застосування під час здійснення даної закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 9 пункту 13 Особливостей. З огляду на викладене, рішення щодо проведення даної Закупівлі відповідає чинному законодавству.
Очікувана вартість: 720 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання правової допомоги та юридично-консультаційних послуг
Код ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Кількість 1 послуга
Період постачання 12.12.2025 - 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЗАХИСТ І МЕДІАЦІЯ"
Ціна пропозиції 720 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2025 19:10
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 618cabafdb2f4310b8ee6125faefdeeb
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-24-019183-a-c1
Постачальник: АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЗАХИСТ І МЕДІАЦІЯ"
Номер договору: 04-12
Сума договору: 720 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.12.2025 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 12.12.2025 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання Е...
pdf
Договір № 04-12 від 12.12.2025.pdf
pdf
Обгрунтування підстави для здійснення закупівлі з пп. 9 п. 1...