-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля RENAULT СЕРІЇ «C 440» P6X2 (EURO-5) - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2025-12-24-016388-a
Завершена
264 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
27eab69a66d344ce96c21e8408661f2e
Внутрішній номер закупівлі:
27751847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-24-016388-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Inna Busyreva +380567319739 dp.blago@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
264 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.12.2025 15:51 - 29.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.12.2025 15:51 - 01.01.2026 00:00
Аукціон:
з 01.01.2026 11:56
Період кваліфікації:
01.01.2026 00:00 - 02.01.2026 16:09
Період завантаження договору:
08.01.2026 00:00 - 18.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴264 000.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля RENAULT СЕРІЇ «C 440» P6X2 (EURO-5) - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника