-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вимикачі, запобіжники, код 31210000-1 за ДК 021:2015 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл»
Тендер Prozorro UA-2025-12-24-012435-a
Завершена
1 885 646.48
UAH з ПДВ
Номер:
5d5bf0a4ae0d4780b67cfee6438bcb99
Внутрішній номер закупівлі:
27747894
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-24-012435-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Жила +380504536101 3210987@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 885 646.48 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.12.2025 14:20 - 30.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.12.2025 14:20 - 02.01.2026 00:00
Аукціон:
02.01.2026 12:23 - 02.01.2026 12:46
Період кваліфікації:
02.01.2026 12:46 - 06.01.2026 09:52
Період завантаження договору:
12.01.2026 00:00 - 22.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 885 646.48 Вимикачі, запобіжники, код 31210000-1 за ДК 021:2015 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл»