• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

1 500 628.80 UAH з ПДВ
Номер: 3e103c60fdd140d99893564b209d5173
Внутрішній номер закупівлі: 27728076
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-23-016983-a   
Замовник: МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
Контактна особа: Ольга Граматик +380482349067 sanodsns@gmail.com http://mrcodeskyi.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-12-11-001598-a
Очікувана вартість: 1 500 628.80 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 88 тисяча кубічних метрів
Період постачання 01.01.2026 - 31.03.2026
Місце постачання 65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська балка, 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 1 500 628.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.12.2025 15:40
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fd6103b6f33e456f8917741b84977e89
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-23-016983-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 14-12353/25-БО-Т
Сума договору: 1 500 628.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 250 524.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.12.2025 00:00 - 31.03.2026 00:00
Дата підписання: 22.12.2025 15:22
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 14-12353-25-БО-Т.pdf