• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги фіксованого телефонного зв'язку

Завершена

172 368.00 UAH з ПДВ
Номер: 6b00b9fb289244df99165240fa44840a
Внутрішній номер закупівлі: 27703387
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-22-017337-a   
Замовник: ДП "АМПУ"
Контактна особа: Терпіловська Олександра Сергіївна 380487759516 Oleksandra.Terpilovska@uspa.gov.ua http://uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Застосування процедури без використання електронної системи закупівель зроблено з урахуванням наступного: фіксований телефонний зв'язок апарату управління ДП «АМПУ» функціонує на базі власної ІР-телефонної станції підприємства з використанням номерного ресурсу фіксованого телефонного зв'язку, дозвіл на використання якого НКЕК надано ПрАТ «Київстар». ПрАТ «Київстар» включено до Реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та/або послуг, який опубліковано на офіційному веб-сайті НКЕК (за посиланням: https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=55&id=3942&language=uk) з правом надання послуг доступу до мереж фіксованого і мобільного зв’язку на території: Вінницька область; Волинська область; Дніпропетровська область; Донецька область; Житомирська область; Закарпатська область; Запорізька область; Івано-Франківська область; Київська область; Кіровоградська область; Луганська область; Львівська область; Миколаївська область; Одеська область; Полтавська область; Рівненська область; Сумська область; Тернопільська область; Харківська область; Херсонська область; Хмельницька область; Черкаська область; Чернівецька область; Чернігівська область; місто Київ. Зміна постачальника телекомунікаційних послуг фіксованого телефонного зв'язку вимагатиме заміни в апараті управління ДП «АМПУ» всіх міських телефонних номерів, які належать до номерного ресурсу ПрАТ «Київстар», потребуватиме повного перепрограмування роботи ІР-телефонної станції, проведення заміни контактних даних в діючих господарських договорах, офіційному веб-сайті та на фірмових бланках підприємства, вимагатиме організації нових каналів зв’язку з оператором, а також унеможливить наявну конвергенцію фіксованих та мобільних мереж зв’язку, яка полягає в інтеграції стаціонарного телефонного зв’язку з корпоративною мережею мобільного зв’язку підприємства. Зважаючи на вищевикладене та враховуючи те, що послуги фіксованого телефонного зв'язку зі збереженням наявного номерного ресурсу, який використовується апаратом управління ДП «АМПУ», можуть бути надані лише одним постачальником, відповідно до абз.4 підпункту 5) п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), а саме, якщо послуги можуть бути надані виключно певним суб’єктом господарювання за відсутність конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником, придбання послуг може бути здійснено без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу. Зважаючи на вище викладене, процедура закупівлі проводиться без використання електронної системи закупівель, а договір про надання послуг фіксованого телефонного зв'язку необхідно укласти з ПрАТ «Київстар». Посилання на відкриті джерела інформації та електронні ресурси, на які посилається Замовник та доступ до яких є вільним: 1. https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=55&id=3942&language=uk
Очікувана вартість: 172 368.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги фіксованого телефонного зв'язку
Код ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КИЇВСТАР"
Ціна пропозиції 172 368.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2025 15:42
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: dc14cc0c34244eaaafd663a6f84d0937
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-22-017337-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КИЇВСТАР"
Номер договору: 132-В-АМПУ-25
Сума договору: 172 368.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 143 640.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 22.12.2025 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
132-В-АМПУ-25.pdf
p7s
sign.p7s