-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень
Тендер Prozorro UA-2025-12-22-008076-a
Закупівля послуг для потреб 2026 року
Завершена
552 960.00
UAH з ПДВ
Номер:
b79256e0dafb4a92b78dfda8c8abfea9
Внутрішній номер закупівлі:
27694217
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-22-008076-a
Замовник:
Комунальна наукова-дослідна установа «Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку міста»
×
-
Код ЄДРПОУ:
33643377
-
Адреса:
03061, Україна, м. Київ, Київ, вул. Героїв Севастополя, 37-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Легкоконець Ольга Валеріївна +380442021416 lehkokonets@ndirom.org
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
552 960.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.12.2025 12:15 - 27.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2025 12:15 - 30.12.2025 14:00
Аукціон:
31.12.2025 15:28 - 31.12.2025 15:51
Період кваліфікації:
31.12.2025 15:51 - 02.01.2026 14:38
Період завантаження договору:
08.01.2026 00:00 - 18.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴552 960.00 Послуги з прибирання приміщень