-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Капітальний ремонт Кам’яницького ліцею Оноківської сільської ради по вул. Ужанська, 20, с. Кам’яниця, Оноківська територіальна громада, Ужгородський район, Закарпатська область» код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2025-12-20-002745-a
Завершена
7 481 950.51
UAH з ПДВ
Номер:
6a8b26d27b7f46799d479578631d447e
Внутрішній номер закупівлі:
27683597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-20-002745-a
Замовник:
Оноківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04350168
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, с. Оноківці, вул. Шевченка, буд. 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Неймет +380312739844 zakupivli.onok.oth@gmail.com https://onokivska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
7 481 950.51 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.12.2025 22:19 - 01.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2025 22:19 - 04.01.2026 00:00
Аукціон:
з 05.01.2026 11:06
Період кваліфікації:
04.01.2026 00:00 - 23.01.2026 08:40
Період завантаження договору:
29.01.2026 00:00 - 08.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 481 950.51 «Капітальний ремонт Кам’яницького ліцею Оноківської сільської ради по вул. Ужанська, 20, с. Кам’яниця, Оноківська територіальна громада, Ужгородський район, Закарпатська область» код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи