-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Супутниковий модем
Тендер Prozorro UA-2025-12-19-021475-a
Завершена
163 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
8a0d251258284ca0a74264720e6e819e
Внутрішній номер закупівлі:
27677330
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-19-021475-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108866
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 20 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Димитрій ЯВТУШЕНКО +380567565629 d.yavtushenko29@gmail.com http://dp.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
163 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Супутниковий модем Starlink Internet Satellite Mini в автомобільному виконанні у комплекті з акумуляторною батареєю 100000 мАг, з активованою послугою звязку на 1 міс.
Кількість
5 штука
Період постачання
15.12.2025 - 20.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛАХНОВ ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2978201198
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
163 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.12.2025 16:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e8314645be6248fb9d077e5e5da0141e
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-19-021475-a-c1
Постачальник:
ЛАХНОВ ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2978201198
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
1408
Сума договору:
163 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
15.12.2025 16:34
Статус:
Підписаний